Конференція "БІЗНЕС КОННЕКТ" 16 червня:   Перейти

Сем Ренборг

Ні для кого не секрет, що запорукою здоров'я є правильне харчування і бренд Нутрілайт завдяки тому, що показує людям, як жити енергійним та повноцінним життям, щороку збільшує свої активи на мільярди доларів. З моменту заснування компанії минуло майже 90 років і весь цей час Нутрілайт не перестає по всій земній кулі нести людям здоров'я. Круглу дату, 80 років від дня заснування торгової марки відзначали у Києві, на святкування приїжджав Сем Ренборг, син засновника Нутрілайт. Його ще називають доктор Сем. Він обіймає посаду президента Інституту здоров'я Нутрілайт, його перу належить чудова книга "Історія NUTRILITE: минуле, сьогодення, майбутнє". До Києва людина-легенда Сем Ренборг приїжджала на запрошення Amway Ukraine, захід проходив у київському гольф-центрі та був присвячений здоровому харчуванню. Як в умовах постійної нестачі часу не втратити здоров'я та жити життям, повним вражень та бажань. У свої сімдесят вісім років доктор Сем як і решта учасників заходу, набагато молодші за нього, з цікавістю оглядав пам'ятки, із задоволенням відвідав найзнаковіші місця міста Києва, усмішка, справжня американська, не сходила з його обличчя, він вразив усіх своєю енергійністю, стрімкістю, оптимізмом.

Доктор Сем ділиться: "Мені здається, найщасливіша людина на землі це я, тому що я, як ніхто інший у світі, так довго вживаю добавки до їжі NUTRILITE. Як тільки я народився, мій батько став мені їх давати, тому саме я став першою людиною, на якій батько випробував свої добавки. Я є втіленням компанії, мені дуже приємно обіймати посаду президента. Робота наша дуже цікава, адже вона безпосередньо пов'язана з дослідженнями і найновішими розробками в галузі харчування. Хто себе любить знайте, ми не перестаємо створювати найкращий продукт для вас. Коли компанія тільки починала набирати обертів, у розвиток своєї справи батько вкладав практично все, що заробляв і навіть сам собі платив зарплату по триста доларів на місяць. Щоб задовольнити попит, купувалися землі, на яких можна було вирощувати рослини, гроші були потрібні на розширення виробництва та придбання нового та сучасного обладнання. Сьогодні компанія має свої ферми та фабрики на території Мексики, Каліфорнії та Бразилії. На екологічно чистих ґрунтах росте безліч рослин, серед них морква, ацерола, водяний крес, люцерна. Щороку виробляється близько десяти мільярдів капсул та таблеток.

Сем Ренборг народився 1936 року в США, Каліфорнія. Закінчивши навчання в Стенфордському університеті і здобувши ступінь бакалавра в біохімічній галузі, продовжив навчання в Каліфорнійському університеті в Берклі і отримав докторський ступінь у галузі біофізики. Пізніше, в 1964 році, Сема захопили дослідження в галузі харчування, і він залучається у бізнес батька, при цьому паралельно вивчаючи продукцію. І в 1983 Сем стає генеральним директором і президентом компанії Nutrilite Products, її в 1996 перейменовують в інститут здоров'я Нутрілайт. Сем, як представник NUTRILITE виступає часто, дуже любить подорожувати світом, зі спортом на "ти", займається плаванням, бігом, любить грати в теніс, гольф.

Зовсім небагато часу пройшло з того моменту, коли люди не знали, що таке фітонутрієнти, це було на початку минулого століття, а поняття «вітаміни» мало вузьку сферу застосування. Батько Сема, американський хімік та майбутній засновник компанії NUTRILITE, Карл Ренборг, займався спостереженнями за тим, як насичена фруктами та овочами дієта впливає на здоров'я людини. І в 1934 Карл створив єдину і першу в світі біологічно активну харчову добавку у вигляді розчину, що містить шість відомих на той час вітамінів - A, B, C, D, E, K. Спостерігаючи за місцевими жителями Китаю, тим, як вони харчуються, доглядають за землею і лікують хвороби та проводячи дослідження, Карл створив перші БАДи у світі, які отримали назву «Вітаміни Каліфорнії». Цей продукт, як виявилося, не потребував реклами і на неї не було витрачено жодного долара.

Тільки найкраще та передове обладнання придбає Інститут оптимального здоров'я Нутрілайт, у ньому об'єдналися передові досягнення в галузі дієтології, постійно розвиваються наука та дослідницька робота співробітників, які володіють знаннями та досвідом, щоб потім впровадити їх в продукцію Нутрілайт. "Справжня краса знаходиться всередині нас, і все, що ми їмо відіграє дуже важливу роль як для краси, так і для здоров'я, - підкреслює Сем. - Їжа, що надходить в організм, повинна приносити сили та енергію, але не забирати їх. За три року на кораблі, коли я відвідав 39 країн, я детально вивчав культуру харчування місцевих жителів, яка ґрунтується на рослинній їжі. У результаті народилися різні проекти, метою яких є прагнення створити для кожної нації свій унікальний харчовий баланс".

Неймовірно тішить той факт, що компанія Нутрілайт протягом усієї своєї історії відповідає званню найінноваційнішої в галузі БАДів. Якийсь час тому генетики компанії розкодували геном людини, це призвело до висновку, що хронічні захворювання мають свій унікальний генетичний код. А це означає, що продукти Нутрілайт "скажуть" стоп переданості хвороб за допомогою генів. Сем Ренборг звертається до всіх людей: "Ніколи не пізно допомогти собі і зайнятися своїм здоров'ям. Але не забувайте, тут дуже важливий принцип – чим раніше, тим краще. Можливості, якими сповнений наш світ так і чекають, щоб бути використаними. За свою більше чим вісімдесятирічну історію компанія Нутрілайт допомогла неймовірній кількості людей. І ще не пізно подбати про себе та своє здоров'я, приєднавшись до тих людей, які знають: запорукою відмінного настрою та бажання творити та створювати є прекрасне самопочуття та міцне здоров'я”.

Відео автора