Конференція "БІЗНЕС КОННЕКТ" 16 червня:   Перейти

Авторське право та використання матеріалів сайту

Сайт «dalife.info» та матеріали, розміщені на сайті, захищені правами інтелектуальної власності, у тому числі авторськими правами, правами на використання комерційних найменувань, включаючи назви «Diamond Alliance», «Альянс Діамантів», «dalife.info» та логотип Diamond Alliance, і належать до навчальної системи Diamond Alliance або використовуються їй відповідно до ліцензії або за погодженням з власником таких прав. Матеріали, захищені правами інтелектуальної власності, включають, але не обмежуючись цим, дизайн, макетування, зовнішній вигляд, графіку, фотографії, зображення, статті, історії та інші матеріали, доступні на сайті (далі – «Матеріали сайту»).

Матеріали сайту можуть бути відображені, поширені, опубліковані або будь-яким іншим чином представлені широкому загалу лише після отримання письмового дозволу навчальної системи Diamond Alliance. Як виняток із цього правила, Diamond Alliance надає НПА обмежену, невиключну ліцензію, яка може бути відкликана, використовувати Матеріали сайту тільки для здійснення своєї діяльності як НПА для завантаження, зберігання, друку, копіювання, обміну та демонстрації Матеріалів сайту за умови, що у Матеріали не вносяться зміни та на джерело інформації дається посилання, якщо будь-які Матеріали сайту розголошуються третім особам. Якщо у вас є додаткові питання щодо використання матеріалів сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв'язку.

Право на використання розділів сайту, захищених паролем, закінчується у разі припинення дії контракту НПА та закінчення діяльності у побудові бізнесу Амвей, що не вимагає від Diamond Alliance виконання будь-яких подальших дій.