Конференція "БІЗНЕС КОННЕКТ" 16 червня:   Перейти

Інна та Олег Поліщук

Вибір - ось, що переслідує людину протягом усього життя. Колись подружжя Інна та Олег твердо визначило, що хоче бути успішним, і чималу кількість років це рішення рухало ними. Були зльоти та падіння, помилки та рухи в правильному напрямку, головне – вони не зупинялися і з кожною, нехай невеликою перемогою, все ближче подружжя наближалося до своїх мрій та цілей. Тепер усі їхні задуми втілилися у реальність.

Закінчивши Київський Державний Університет, Інна на майбутнє дивилася крізь рожеві окуляри, але реальність виявилася такою, що у 90-х роках знизилась потреба у молодих кадрах, а особливо в математиках. Не маючи ні початкової суми, якої вистачило б на якусь свою справу, ні хороших ідей, Інна знаходилась у пошуках місця для реалізації свого потенціалу. Так само, як і Олегу їй не подобалася перспектива працювати на когось, отримувати низьку зарплатню, просиджуючи на роботі півжиття, постійно боятися того, що будь-якої миті тебе можуть звільнити або закрити підприємство. Потрібно виправити це – ось, що вирішила Інна.

Після інституту Олег працював в Інституті спирту, але затримався там ненадовго, Інститут закрили після того, як у країні почали боротися з алкоголем та видали антиалкогольний указ. Потім почалися часи пошуку, було змінено чимало місць роботи, пробувалося чимало посад, але жодна робота не приносила задоволення, а тим більше не давала впевненості в тому, що ти будеш забезпечений і завтра. Об'їздити всю планету і не залежати ні від кого, ось чого хотів Олег. Все частіше він думав про свій власний бізнес, якому не шкода було б віддати свої сили та присвятити життя. Переломним моментом у житті Інни та Олега стала зустріч з доктором Петером Мюллер-Меєркатц та Євою, їх висловлювання: «Ви маєте можливість змінити своє життя за допомогою бізнесу Amway» немов закликали до нових звершень.

Інна та Олег вважають, що справа Amway відкрита для будь-якої людини. Вони намагалися реалізувати себе в різних сферах, але справжнє задоволення та свободу дій здобули лише з Amway. Жага та готовність віддавати всі сили та час на досягнення цілей – їхній головний ключ до успіху. Побудова бізнесу в різних країнах – саме цим сьогодні займається подружжя, знаходячи друзів у різних куточках планети, вони радіють своїй незалежності. На сьогоднішній день вони є членами Консультативної Ради в Україні, а Інна також бере безпосередню участь у Європейській Діамантовій Консультативній Раді (EDAC). Інна та Олег впевнені, що тільки єдина велика команда може допомогти у побудові успішної та процвітаючої справи. Разом можна досягти набагато вищих результатів, ніж кожен буде сам за себе!

Відео автора